Sleeve ehk personaliseeritud pakend

Kui Teil on olemas trükifail ja teate juba ka materjali, millele soovite trükkida ja mis viisil, siis siit paremalt saate kohe saata päringu ja saate hinnapakkumise e-kirjale vastuseks, mille kinnitamisel läheb see kohe töösse!

Kategooria:

Kirjeldus

Tootesleevid on üha levinum viis muuta soovitud olemasolev toode ( šhokolaaditahvel, kommikarp, raamat, lauamäng, veinipudel, meepurk jne ) enda firma või kooli, omavalitsuse personaalseks kingituseks.

Meil on Teile pakkuda unikaalne võimalus toota neid alates odavatest digitrükis lahendustest, kuni väga eksklusiivsete pakenditeni välja, kuna saame pakkuda lausa 46 trükiefekti ( millega saate tutvuda meie kodulehel )

Võimalikud on eri materjalide näiteks disanpaberite kasutamine. Odavamaid materjale saame väärindada mitmete eriliste pindadega laminaatidega, nagu läikiv, matt, sametine, lina-, naha-, puumustri- ja liivapinnalisena. Lisaks kohtlakkide puhul alates klassikalisest, reljeefsest, kuni mati ja 3D lakini jne. jne( soovitame tutvuda meie trükieffektidega siit: https://revaprint.ee/eriefektid/

Personaliseeritud kinkeümbris