Siiditrükk

Siiditrükk on trükkimise meetod, kus värv kantakse trükitavale materjalile läbi peenikese võrgu (siidi), mis on pingutatud raamile. Pinnad, mis värvi ei pea läbi laskma on kaetud emulsiooniga.

Miks valida siiditrükk?

Siiditrükk võimaldab saavutada puhtaid 100% tagatud Pantone värvitoone kattes paberit paremini kui offsettrükk. Saab kasutada väga erinevaid materjale, paksuselt, kujult kui ka struktuurilt. Meie põhilisteks materjalideks on paber ja kleebis. PVC kleebis, mis on trükitud siiditrükis, kannatab temperatuuri kõikumist ja erinevaid ilmastikuolusid. Siiditrükis on värvikiht paksem ja tänu sellele on võimalik saavutada häid tulemusi katmata tumedate paberitega. Võimalik on trükkida metallik, kuld, hõbe jne.Kasutame Pantone värviskaala värve või piltide puhul cmyk värvilahutust, rastri tihedus 60LPI. Valmis filmidest aksepteerime valmis poognafilmid (meiega enne kooskõlastatud) positiiv emulsioon peal.

Siiditrüki eeliseks on:

  1. Tema katvus ja puhaste täispindade saavutamine ka väga raskesti trükitavatele materjalidele ja pindadele ( küsi meie spetsialistidelt, kui soovid erilisi materjale kasutada ) Kordustrüki puhul säilitame värvi Teile aastaid ja igal tellimusel tagame Teile 100% sama tooni.
  2. Trükitava ilmastiku, UV ja füüsiline vastupidavus, mis võib küündida 5 aastani.
    ( trükime turvafirmade jne uksekleebiseid, objektikleebiseid, konteinerkleebiseid, liiklusmärkide kontrollkleebiseid jne. ) mis peavad kestma ja vastu pidama ka füüsilist kontakti, puhastamist jne.
  3. Eriefektide lisamine on võimalik 80% juhtudest vaid siiditrüki tehnoloogiaga.
    (kuld, hõbe, pärlmutter, glitter, loteriivärv jne-vaata eriefektide alt täpsemalt )

Failist trükkimiseks on kvaliteetse töö aluseks loomulikult kvaliteetne trükifail PDF kujul, milles ka tekstiosad on teisaldatud pildiks.