Eriefektid

Reva Print on tuntud Eestis ja lähiriikides, kui eriefekti trükikoda. Väga suur osa raamatu- ja ajakirjakaantest, menüüdest, pakenditest, kutsekaartidest ja visiitkaartidest, mis on trükitud erinevates trükikodades, saavad mõne edeva efekti lisaks just meie juurest. Meie klientideks ongi kõik Eesti ja lähiümbruse trükikojad. Eri- ja disainpaberitele, plastikutele, kleebistele ( milledele tavaliselt nii ofset, kui digitaaltrükiga pole võimalik trükkida )trükime loomulikult ise otsast lõpuni. Oleme trükkinud ka erilistele materjalidele, nagu puiduspoonile, katuseplekile, alumiiniumile jne.

Levinumad efektid:

 1. Kohtlakk – nii läikiva, matt, kui reljeefse, ning reljeefse mullilakiga
 2. Kohtlakki lisatud glitter – universaalsed kõikide toonidega glitrisegud on meil kohe laos olemas: hõbedane, kuldne, rohekas, holograafiline hõbe ja kuld.Näiteks suur osa poodides müügil olevatest sädelevatest postkaartidest on selle sädeluse saanud meie juurest.
 3. Kohtlakki lisatud pärlmutter, toimib täpselt pärlmutrina valgel ja heledal pinnal. Külmadel toonidel muutub hõbedaseks, soojadel kuldseks
 4. Toonitud kohtlakk, saame seda ka vastavalt Teie soovidele toonida
 5. Luminestseeruv kohtlakk – paari tunnise valguse käes laadimise järel helendab pimedas, olenevalt laadimisajast, kuni 12 tundi
 6. Fluorestseeruv kohtlakk on raha ehk UV lambi käes lillakalt või kollakalt heledav lakk turvaelementide tekitamiseks kinkekaartide, rahakaartide, messirinnasiltide ja kutsete jne jaoks. Lisaks on võimalik kasutada ööklubides, kus kasutatakse laes vastavaid siniseid UV lampe, katta sellega ka menüüd, mis hõlbustavad pimedas klientidel menüü lugemist.
 7. Paigaldame olemasolevaid parfüümide lõhnaproovi kapsleid kohtlakiga trükistele. Kuna siiditrükis ei toimu lööki paberile, jäävad enamus meie selliselt paigaldatud kapslid terveks, võimaldades erinevatel inimestel korduvat sama kohta hõõrudes tunda parfüüminäidise lõhna.
 8. Alates 2014 on meil kohe valmis kujul olemas pakkuda Teile mistahes trükise kogu ulatuses lakimustriga katmiseks. Saadaval on 3 erinevat mustrit: Nahamuster ( läikiva, matt, kui reljeefse lakiga ), Haapsalu salli pits (läikiva, matt, kui reljeefse lakiga), Linane riie ( läikiva ja mattlakiga ) Ideaalne lahendus raamatu ja ajakirjade kaantele, ning reklaamtrükistele koheseks lisamiseks, kuna on meil valmiskujul olemas.
 9. Katva valgega trükk. Meie valge värv võimaldab trükkida ka lausa tumedatele paberitele ja pindadele. Tihti teistes trükitehnoloogiates ebaõnnestunud valge trükid annab töö teatud staadiumis veel meie juures üle trükkides parendada. Tegelikult ongi just siiditrüki värvide katvus see, mille tõttu, saab just nendega tumedatele materjalidele ja värvidele trükkida.
 10. Kulla ja hõbedaga trükk. Meil on olemas nii tava hõbe ja kuld. Lisaks on olemas ka sätendav hõbe ja kuld. Viimasega on näiteks trükitud EV Presidendi kutsed.
 11. Loterii kraapevärviga eelnevalt trükitud kujutiste katmine. Olemas on nii hõbe, kui kuld. Allolev tekst – võit/kaotus peab olema trükitud pooltoonis, ümbritsetud mustriga, ning pind eelnevalt ( enne kraapevärvi lisamist ) kaetud lauslakiga, ideaalis laminaadiga.
 12. Lisaks paigaldame Soome firma Smell me pidevalt lõhnavat lakki ja värvi trükistele.
 13. Kuna omame tööstuslikku automaatliini, saame katta teiste trükikodade trükiseid matt- ja läikiva lauslakiga
 14. Kuna omame tööstuslikku automaatliini, saame katta teiste trükikodade trükiseid lisaks tavalistele matt ja läikivale laminaadile ka kraapimiskindla matt ja Sense siidise pinnaga mattlaminaadiga. Lisaks on meil olemas ka reljeefse linase riide mustriga läikiv laminaat.

NB! Kuna nii lauslaki, kui laminaadi puhul kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid materjale saab neile paigaldada eelnevalt ära toodud efekte ja nendega töödeldud trükiseid järeltöödelda ( lõigata, voltida, kleepida trükkida jne. )

Meil on kõigi efektide kohta olemas tootekataloog, mis on küll tasuta, aga tingimusel, et osalete umbes 1 tunni pikkusel, eelnevalt registreeritud tehnilisel tutvustusel, mille eesmärgiks on, et Teie soovitud efektid oleks juba planeerimisfaasis tehniliselt õigesti planeeritud.