Kleebised siiditrükis

Kui Teil on olemas trükifail ja teate juba ka materjali, millele soovite trükkida ja mis viisil, siis siit paremalt saate kohe saata päringu ja saate hinnapakkumise e-kirjale vastuseks, mille kinnitamisel läheb see kohe töösse!

Kirjeldus

Me pakume väga ilmastiku kindlate kleepsude trükkimise võimalusi siiditrükis. Nende suureks eeliseks on värvikindlus ja värvi pinna lihtne puhastatavus, kuna selle pind on sile. Lisaks on võimalik tagada uuesti trükkimisel alati samade värvitoonide tagamine, kuna värvid segatakse vajadusel valmis kliendipõhiselt. Siiditrüki miinuseks on ainult täis ehk spot värvide trükkimine. Loomulikult saame trükkida ka rastris, aga sellisel juhul teeme seda digitrükis, millel siis eelmainitud probleemid ja seda mitte ainult meist tulenevalt, vaid üleüldiselt digitehnoloogias trükidud kleepsud pole nii UV – ehk pleekimiskindlad ja lihtsalt puhastatavad, kuna ei kinnitu nii tugevalt kleebismaterjali pinnale. See on lahendatav vaid lamineerimisega.

Kleebise tellimiseks vajame järgnevat infot:

  1. Kui pika kestvusega peab olema kleebis, samuti, kas see on mõeldud sise või välistingimustesse?
  2. Eelmises tulenevalt 1 – 5 aastani määratakse ära kleebismaterjali valik ja näiteks juhul, kui kleebis on lühiajaline ( näiteks ainult üheks ürituseks, messiks jne ) kerkib küsimus, kas see kohe trükkida digis ja siis kas paberi või plastikkleebismaterjalile. Vastavalt vastupidavusele ( eluaeale ) kallineb ka materjali hind. Trükimaterjali hind on enamasti 50 – 70 % trükise hinnast.
  3. Järgmine küsimus on kas trükis on SPOT või SMYK trükiviisi valikuga, millest tuleneb, kas trükime selle digi – või siiditrükki kasutades
  4. Kas kleebis peab olema raskesti või kergesti eraldatav? Selle järgi valime liimi tugevuse või metallpinna korral lausa magnetkleebise materjali
  5. Kas kleebis peab olema musta taustaga, et katta kinni või varjata, midagi selle all ( näiteks eelnevalt trükitud infot)?
  6. Kas soovite kleepse ükshaaval välja lõigatuna või nn. kisscut versioonis poognas ( näiteks A4 )?